Január 29
Húha! Hát ez egy mozgalmas hét volt!
Először is a bátyámmal még mindig fasírt van folyamatosan szekál beszólogat és nem hagy nyugodtan élni. :( Aztán egy csomó dolgozatot írunk! Baahh! Ma elkezdett esni a hó! És nem akar elállni.
Szombaton átjött a legjobb barátnőm és festegettük a szobám falát mert egyszerűen nem maradhatott olyan üresen! Voltunk a Köki Terminálba és ott bolyongtunk míg nem nyomtatták ki a képeimet! Bementünk a Claire's-be és ott nézelődtünk. A Kinga vett egy nyakláncot meg egy karkötőt, míg én egy csomó hülyeséget mint például hajfestéket ( vész esetére) kólás illatú szájfényt, egy tütü szoknyát, egy nyakkendőt és egy hálós kesztyűt! Hát igen fogalmam sincs mikor fogom használni de azért megvettem! :D
- Panni minek neked ennyi hülyeség?-kérdezte. Mintha ő nem vett volna még ilyet soha!
- Hát vész esetén! Lehet h a nap túlságosan kiszívja a hajam színét és akkor kékre kell festeni! Vagy egyszer balettozni fogok és akkor feltétlenül szükséges a tütü szoknya!
-Sajnálom hogy ezt kell mondanom de neked kevesebb eszed van mint egy diónak! :D
-Nem tudom sértésnek vegyem-e vagy bóknak!
-Na mindegy fizessünk és mennyünk!
Na igen így mentünk át a mekibe -5% IQ-val!! a mekiben meg annyit röhögtünk hogy azt egy épeszű ember elképzelni nem tudja! Volt ott ,,You don't say" meg ,,Eszed mint a tenger, tenger meg egy csepp se"! Szóval elvoltunk!
Vasárnap sajnos mindennek vége lett! Ő elment én itthon maradtam és tanultam! Nos ennyiben kimerült a vasárnapi programom! :(
Hétfőn suliban jól elvoltam! Nevetés, tanulás, barátnők és megismerkedtem az új lánnyal. Hát nem mondom hogy túlságosan megkedveltem! Sőt azok táborát erősítem akik fogadást kötöttek ki szól hozzá legkésőbb! Hát igen a mi osztályunk már csak ilyen.
A héten rengeteg dolgát írtunk! Fizika, angol, irodalom matek, töri! Dominikkal beszélgettünk mikor ezt mondta:
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kiborít ez a suli! MIlyen jó hogy tanulok kémiát már fel tudom robbantani a sulit! Hihi!
-Hát Dominik sok siker!
-Most miért simán megtörténhet hogy bemegyek a suliba és felrobbantom!
Na így telt a napunk! :D Ilyen értelmes dolgokról beszélgettünk!
Pénteken az irodalom nagyon jól telt!Mindenki különféle hangokat adott ki, hörgött, nyihogtak, kecskét utánoztak vagy csak szimplán fütyültek.
-Gyejekek! Én pjóbálok segíteni nektek de ha ti nem akajjátok akkor én abba is hagyom!-mondta ,,komolyan" Ágnes asszony a raccsolós magyartanárunk!
-Ágnes asszony!-szólt Simon-Mi pjóbálunk figyelni de a tanárnő nem hagyja!-próbálta utánozni!
Erre mindenki felnevetett!
-Deák Simon ne szemtelenkedj!
-Ágnes asszony nekem van szemem! :D
A tanárnő már válaszra nyitotta a szályát de a csengő közbeszólt!
-VAN ISTEN!-üvöltötte az osztály egy emberként!
Így kaptuk házi feladatnak hogy foglaljunk össze a témazáróra!
Hát mit ne mondjak jó kis osztályunk van! Utolsó óra fizika! Azthiszem nem túlzok ha azt mondom kipuskáztam és megírtam 3 dolgozatot 15 perc alatt!
Pósa Panni
2014. január 31., péntek
2014. január 23., csütörtök
Első írásom
Január. 23
Eddigi legjobb napom a törött lábujjammal! De csak sorban.
Reggel korán felkeltem mert még találkozni akartam a bátyámmal mert ma jön meg a csomag amit rendelt! Szóval izgatott volt! Ilyenkor sok dolgot elfelejt. Mikor kiment a házból még 4-szer visszajött mert valamit itt hagyott! végülis a segítségemmel összeszedetten elindult. Így egyedül maradtam. Végre csend, és nyugalom. Mondanom sem kell visszafeküdtem aludni. mikor újra felkeltem, csörgött a telefonom. Anya hívott!
-Szia! Hogy vagy?
-Szia.-szóltam aranyosan a telefonba,ahogy szoktam.-Jól mint mindig!
-Lécci mosogass el, porszívózz össze,és edd meg a pizzat rendesen!-mondta ellentmondást nem tűző hangon. Nem értem miért amikor mindig rendesen eszek! Pff!
-Oké! Persze!
-És ne felejcs el elmenni kontrolra!
-Anya! Nyugi mindent észben tartok!-nem bízik bennem?
-Oké rendben szia!
-Puszi!
Gyorsan leraktam a telefont mert már éreztem a pizza jócskán túlsült!
Szerencsére nem volt igazam még ehető volt! :) Nos, egy egész pizzával, üdítővel és csokival vonultam be a szobámba és kezdtem filmet nézni! ( Sandra Bullock:Nász-ajánlat) Már a felénél tartottam mikor kopogtak! Na mondom ez nem lehet igaz, nincs egy szabad percem se! Aztán ajtót nyitottam! Ott állt a fél osztányom, plusz az edzőm a volt edző társaim és a BFF-em! Rögtön elérzékenyültem! Vagy 40 ember jött hogy meglátogasson! Kaptam rengeted ,,mostmár aztán meggyógyulj nekem, ha hoztam csokit" meg ,, BÖFFÖM jobbuljál"-t!
Délután átmentem a Petrához ( bátyám barátnője, egy angyal *_*) és megnéztünk 1 Violetta részt! Találkoztam a húgával aki nem mellesleg az én kiskori ellenségem! Hát hála istennek már megváltozott!
- Panni! Te vagy az?? Olyan régen nem láttalak! Nagyon megváltoztál! Rövid lett a hajad? Iszonyat jó!-ugráltunk egy sort olyan ,,csajosan"!
Aztán jött a rémálom a mi utcánkban második felvonása! Megjelent a bátyám! Dühvel az arcán! Rögtön sejtettem mi van!
-Panni te nem jó címet adtál meg?!
- Dehogyisnem! 1239.Kórház utca 4!
- Istenem Panni hogy lehetsz ilyen buta?! Nem Kórház utca, Nógrád utca!! AGGHHH!!!!!
-Barni nagyon sajnálom! Nem lehet visszarendelni??
-Hogy találtad ki?? Nem nem lehet!!
-Nagyon sajnálom!! Megbocsátasz?
- Nem!!
Fogta magát és elment! Nem köszönt, nem várt meg, nem hallgatott meg!
Még mindig nem beszél velem! Pedig már majdnem 3 órája történt! Ilyen sokáig soha nem voltunk még fasírtban! Annyira félek! Remélem megbocsát! :( De én tényleg így hallottam!
Nos így telt a napom! Az eleje tényleg jó volt! Aztán jött a borzadály!
Panni <3
Eddigi legjobb napom a törött lábujjammal! De csak sorban.
Reggel korán felkeltem mert még találkozni akartam a bátyámmal mert ma jön meg a csomag amit rendelt! Szóval izgatott volt! Ilyenkor sok dolgot elfelejt. Mikor kiment a házból még 4-szer visszajött mert valamit itt hagyott! végülis a segítségemmel összeszedetten elindult. Így egyedül maradtam. Végre csend, és nyugalom. Mondanom sem kell visszafeküdtem aludni. mikor újra felkeltem, csörgött a telefonom. Anya hívott!
-Szia! Hogy vagy?
-Szia.-szóltam aranyosan a telefonba,ahogy szoktam.-Jól mint mindig!
-Lécci mosogass el, porszívózz össze,és edd meg a pizzat rendesen!-mondta ellentmondást nem tűző hangon. Nem értem miért amikor mindig rendesen eszek! Pff!
-Oké! Persze!
-És ne felejcs el elmenni kontrolra!
-Anya! Nyugi mindent észben tartok!-nem bízik bennem?
-Oké rendben szia!
-Puszi!
Gyorsan leraktam a telefont mert már éreztem a pizza jócskán túlsült!
Szerencsére nem volt igazam még ehető volt! :) Nos, egy egész pizzával, üdítővel és csokival vonultam be a szobámba és kezdtem filmet nézni! ( Sandra Bullock:Nász-ajánlat) Már a felénél tartottam mikor kopogtak! Na mondom ez nem lehet igaz, nincs egy szabad percem se! Aztán ajtót nyitottam! Ott állt a fél osztányom, plusz az edzőm a volt edző társaim és a BFF-em! Rögtön elérzékenyültem! Vagy 40 ember jött hogy meglátogasson! Kaptam rengeted ,,mostmár aztán meggyógyulj nekem, ha hoztam csokit" meg ,, BÖFFÖM jobbuljál"-t!
Délután átmentem a Petrához ( bátyám barátnője, egy angyal *_*) és megnéztünk 1 Violetta részt! Találkoztam a húgával aki nem mellesleg az én kiskori ellenségem! Hát hála istennek már megváltozott!
- Panni! Te vagy az?? Olyan régen nem láttalak! Nagyon megváltoztál! Rövid lett a hajad? Iszonyat jó!-ugráltunk egy sort olyan ,,csajosan"!
Aztán jött a rémálom a mi utcánkban második felvonása! Megjelent a bátyám! Dühvel az arcán! Rögtön sejtettem mi van!
-Panni te nem jó címet adtál meg?!
- Dehogyisnem! 1239.Kórház utca 4!
- Istenem Panni hogy lehetsz ilyen buta?! Nem Kórház utca, Nógrád utca!! AGGHHH!!!!!
-Barni nagyon sajnálom! Nem lehet visszarendelni??
-Hogy találtad ki?? Nem nem lehet!!
-Nagyon sajnálom!! Megbocsátasz?
- Nem!!
Fogta magát és elment! Nem köszönt, nem várt meg, nem hallgatott meg!
Még mindig nem beszél velem! Pedig már majdnem 3 órája történt! Ilyen sokáig soha nem voltunk még fasírtban! Annyira félek! Remélem megbocsát! :( De én tényleg így hallottam!
Nos így telt a napom! Az eleje tényleg jó volt! Aztán jött a borzadály!
Panni <3
2014. január 22., szerda
Bemutatkozás
Magamról: A nevem Pósa Panni, taek-won-do-zom (koreai harcművészeti sport) I LUV MY FRIEND <3!! Szeretem az állatokat legjobban a kisoroszlánokat! Legföbb célom hogy az Amerikai Egyesült Államok elnöknője legyek! :) Szeretme a palacsinta tortát, és a sprotot! Kedvenc színészem Robert Downey jr. és Vin Diesel, kedvenc filmem a Sherlock Holmes és a Halálos Iramban sorozat!
Barátaim: Bff: Király Kinga kedvenc színésze Robert Downey jr. kedvenc étele a makaróni szereti kiskutyáját maggie-t !
Cicám: Vargi Viki
Pál Dominika: Az egyik legjobb baratnőm a suliba mindig kiál mellettem és szereti a vad dolgokat!
Kun Zsófi: Együtt járunk zene suliba ( én csak kísérem) aranyos jol rajzol kedvenc étele gyros.
Hornicsár Zsófi: Vele nagyokat lehet hülyülni, legjobb barátnője Tóth Dzsordi.
Tóts Dzsordi: Most jott ebben az évben a sulinkba! nagyon szimpatikus és agyon jó tornász!
Rajó Zita: Legrégibb barátnőm! Együtt kosaraztunk! Mindig mindehova magával visz! CUKKER!!!!!!!
Balogh Dominik: Jófej haver aki mindig fel tud vidítani! :)
Turai Lali: Legjobba haversrác! Együtt xbox-ozunk és röhögjük ki magunkat!
Rengeteg barátom ismerősöm van még de nem írom le ugyanis nem lenne elég rá egy nap se!
Panni <3
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)