Magamról: A nevem Pósa Panni, taek-won-do-zom (koreai harcművészeti sport) I LUV MY FRIEND <3!! Szeretem az állatokat legjobban a kisoroszlánokat! Legföbb célom hogy az Amerikai Egyesült Államok elnöknője legyek! :) Szeretme a palacsinta tortát, és a sprotot! Kedvenc színészem Robert Downey jr. és Vin Diesel, kedvenc filmem a Sherlock Holmes és a Halálos Iramban sorozat!
Barátaim: Bff: Király Kinga kedvenc színésze Robert Downey jr. kedvenc étele a makaróni szereti kiskutyáját maggie-t !
Cicám: Vargi Viki
Pál Dominika: Az egyik legjobb baratnőm a suliba mindig kiál mellettem és szereti a vad dolgokat!
Kun Zsófi: Együtt járunk zene suliba ( én csak kísérem) aranyos jol rajzol kedvenc étele gyros.
Hornicsár Zsófi: Vele nagyokat lehet hülyülni, legjobb barátnője Tóth Dzsordi.
Tóts Dzsordi: Most jott ebben az évben a sulinkba! nagyon szimpatikus és agyon jó tornász!
Rajó Zita: Legrégibb barátnőm! Együtt kosaraztunk! Mindig mindehova magával visz! CUKKER!!!!!!!
Balogh Dominik: Jófej haver aki mindig fel tud vidítani! :)
Turai Lali: Legjobba haversrác! Együtt xbox-ozunk és röhögjük ki magunkat!
Rengeteg barátom ismerősöm van még de nem írom le ugyanis nem lenne elég rá egy nap se!
Panni <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése