2014. január 22., szerda

Bemutatkozás

Magamról: A nevem Pósa Panni, taek-won-do-zom (koreai harcművészeti sport) I LUV MY                                 FRIEND <3!! Szeretem az állatokat legjobban a kisoroszlánokat! Legföbb célom hogy az Amerikai Egyesült Államok elnöknője legyek! :) Szeretme a palacsinta tortát, és a sprotot! Kedvenc színészem Robert Downey jr. és Vin Diesel, kedvenc filmem a Sherlock Holmes és a Halálos Iramban sorozat!

Barátaim: Bff: Király Kinga kedvenc színésze Robert Downey jr. kedvenc étele a makaróni szereti                  kiskutyáját maggie-t !
               Cicám: Vargi Viki
               Pál Dominika: Az egyik legjobb baratnőm a suliba mindig kiál mellettem és szereti a vad                                          dolgokat!
               Kun Zsófi: Együtt járunk zene suliba ( én csak kísérem) aranyos jol rajzol kedvenc étele                                  gyros.
              Hornicsár Zsófi: Vele nagyokat lehet hülyülni, legjobb barátnője Tóth Dzsordi.
              Tóts Dzsordi: Most jott ebben az évben a sulinkba! nagyon szimpatikus és agyon jó tornász! 
              Rajó Zita: Legrégibb barátnőm! Együtt kosaraztunk! Mindig mindehova magával visz!                         CUKKER!!!!!!!
              Balogh Dominik: Jófej haver aki mindig fel tud vidítani! :)
              Turai Lali: Legjobba haversrác! Együtt xbox-ozunk és röhögjük ki magunkat!

Rengeteg barátom ismerősöm van még de nem írom le ugyanis nem lenne elég rá egy nap se!

                                                                                    Panni <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése