2014. január 31., péntek

Január 29

 Húha! Hát ez egy mozgalmas hét volt!
 Először is a bátyámmal még mindig fasírt van folyamatosan szekál beszólogat és nem hagy nyugodtan élni. :( Aztán egy csomó dolgozatot írunk! Baahh! Ma elkezdett esni a hó! És nem akar elállni.
 Szombaton átjött a legjobb barátnőm és festegettük a szobám falát mert egyszerűen nem maradhatott olyan üresen! Voltunk a Köki Terminálba és ott bolyongtunk míg nem nyomtatták ki a képeimet! Bementünk a Claire's-be és ott nézelődtünk. A Kinga vett egy nyakláncot meg egy karkötőt, míg én egy csomó hülyeséget mint például hajfestéket ( vész esetére) kólás illatú szájfényt, egy tütü szoknyát, egy nyakkendőt és egy hálós kesztyűt! Hát igen fogalmam sincs mikor fogom használni de azért megvettem! :D
 - Panni minek neked ennyi hülyeség?-kérdezte. Mintha ő nem vett volna még ilyet soha!
 - Hát vész esetén! Lehet h a nap túlságosan kiszívja a hajam színét és akkor kékre kell festeni! Vagy egyszer balettozni fogok és akkor feltétlenül szükséges a tütü szoknya!
 -Sajnálom hogy ezt kell mondanom de neked kevesebb eszed van mint egy diónak! :D
 -Nem tudom sértésnek vegyem-e vagy bóknak!
 -Na mindegy fizessünk és mennyünk!
Na igen így mentünk át a mekibe -5% IQ-val!! a mekiben meg annyit röhögtünk hogy azt egy épeszű ember elképzelni nem tudja! Volt ott ,,You don't say" meg ,,Eszed mint a tenger, tenger meg egy csepp se"! Szóval elvoltunk!

 Vasárnap sajnos mindennek vége lett! Ő elment én itthon maradtam és tanultam! Nos ennyiben kimerült a vasárnapi programom! :(

 Hétfőn suliban jól elvoltam! Nevetés, tanulás, barátnők és megismerkedtem az új lánnyal. Hát nem mondom hogy túlságosan megkedveltem! Sőt azok táborát erősítem akik fogadást kötöttek ki szól hozzá legkésőbb! Hát igen a mi osztályunk már csak ilyen.

 A héten rengeteg dolgát írtunk! Fizika, angol, irodalom matek, töri! Dominikkal beszélgettünk mikor ezt mondta:
 - ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kiborít ez a suli! MIlyen jó hogy tanulok kémiát már fel tudom robbantani a sulit! Hihi!
 -Hát Dominik sok siker!
 -Most miért simán megtörténhet hogy bemegyek a suliba és felrobbantom!
Na így telt a napunk! :D Ilyen értelmes dolgokról beszélgettünk!

 Pénteken az irodalom nagyon jól telt!Mindenki különféle hangokat adott ki, hörgött, nyihogtak, kecskét utánoztak vagy csak szimplán fütyültek.
 -Gyejekek! Én pjóbálok segíteni nektek de ha ti nem akajjátok akkor én abba is hagyom!-mondta ,,komolyan" Ágnes asszony a raccsolós magyartanárunk!
 -Ágnes asszony!-szólt Simon-Mi pjóbálunk figyelni de a tanárnő nem hagyja!-próbálta utánozni!
 Erre mindenki felnevetett!
 -Deák Simon ne szemtelenkedj!
 -Ágnes asszony nekem van szemem! :D
A tanárnő már válaszra nyitotta a szályát de a csengő közbeszólt!
 -VAN ISTEN!-üvöltötte az osztály egy emberként!
Így kaptuk házi feladatnak hogy foglaljunk össze a témazáróra!
Hát mit ne mondjak jó kis osztályunk van! Utolsó óra fizika! Azthiszem nem túlzok ha azt mondom kipuskáztam és megírtam 3 dolgozatot 15 perc alatt!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése