Január. 23
Eddigi legjobb napom a törött lábujjammal! De csak sorban.
Reggel korán felkeltem mert még találkozni akartam a bátyámmal mert ma jön meg a csomag amit rendelt! Szóval izgatott volt! Ilyenkor sok dolgot elfelejt. Mikor kiment a házból még 4-szer visszajött mert valamit itt hagyott! végülis a segítségemmel összeszedetten elindult. Így egyedül maradtam. Végre csend, és nyugalom. Mondanom sem kell visszafeküdtem aludni. mikor újra felkeltem, csörgött a telefonom. Anya hívott!
-Szia! Hogy vagy?
-Szia.-szóltam aranyosan a telefonba,ahogy szoktam.-Jól mint mindig!
-Lécci mosogass el, porszívózz össze,és edd meg a pizzat rendesen!-mondta ellentmondást nem tűző hangon. Nem értem miért amikor mindig rendesen eszek! Pff!
-Oké! Persze!
-És ne felejcs el elmenni kontrolra!
-Anya! Nyugi mindent észben tartok!-nem bízik bennem?
-Oké rendben szia!
-Puszi!
Gyorsan leraktam a telefont mert már éreztem a pizza jócskán túlsült!
Szerencsére nem volt igazam még ehető volt! :) Nos, egy egész pizzával, üdítővel és csokival vonultam be a szobámba és kezdtem filmet nézni! ( Sandra Bullock:Nász-ajánlat) Már a felénél tartottam mikor kopogtak! Na mondom ez nem lehet igaz, nincs egy szabad percem se! Aztán ajtót nyitottam! Ott állt a fél osztányom, plusz az edzőm a volt edző társaim és a BFF-em! Rögtön elérzékenyültem! Vagy 40 ember jött hogy meglátogasson! Kaptam rengeted ,,mostmár aztán meggyógyulj nekem, ha hoztam csokit" meg ,, BÖFFÖM jobbuljál"-t!
Délután átmentem a Petrához ( bátyám barátnője, egy angyal *_*) és megnéztünk 1 Violetta részt! Találkoztam a húgával aki nem mellesleg az én kiskori ellenségem! Hát hála istennek már megváltozott!
- Panni! Te vagy az?? Olyan régen nem láttalak! Nagyon megváltoztál! Rövid lett a hajad? Iszonyat jó!-ugráltunk egy sort olyan ,,csajosan"!
Aztán jött a rémálom a mi utcánkban második felvonása! Megjelent a bátyám! Dühvel az arcán! Rögtön sejtettem mi van!
-Panni te nem jó címet adtál meg?!
- Dehogyisnem! 1239.Kórház utca 4!
- Istenem Panni hogy lehetsz ilyen buta?! Nem Kórház utca, Nógrád utca!! AGGHHH!!!!!
-Barni nagyon sajnálom! Nem lehet visszarendelni??
-Hogy találtad ki?? Nem nem lehet!!
-Nagyon sajnálom!! Megbocsátasz?
- Nem!!
Fogta magát és elment! Nem köszönt, nem várt meg, nem hallgatott meg!
Még mindig nem beszél velem! Pedig már majdnem 3 órája történt! Ilyen sokáig soha nem voltunk még fasírtban! Annyira félek! Remélem megbocsát! :( De én tényleg így hallottam!
Nos így telt a napom! Az eleje tényleg jó volt! Aztán jött a borzadály!
Panni <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése